Logo - SMŠ Bambino

SMŠ Bambino

SMŠ Bambino
koleje
lokomotiva Profil SMŠ Bambino Historie Činnosti v SMŠ Bambino Fotoalbum Aktuální informace Informace o provozu SMŠ Bambino
 
Fotogalerie - 1998/1999
V tomto roce se dělaly motivační výlety dva - Po stopách Yettiho (do okolí MŠ) a především Bílá paní aneb Z pohádky do pohádky.

Pro tento dvoudenní výlet jsme si vybrali překrásné místo ve Vítkově Podhradí. Cílem naší pohádkové výpravy bylo zachránit z moci zlého černokněžníka princezny ze zakletého hradu Vikštejn. Jednalo se o pohádkový propletenec dobrodružných příhod: bubnování královské výzvy o hledání ztracených princezen, záchrana zlaté rybky, rozdělení se o buchtu s pohádkovým dědečkem, setkání s Lesů pánem, cesta se zavázanýma očima krajem tajemných zvuků, průchod labyrintem, zjevení Bílé paní na hradbách zříceniny, černokněžníkova kouzla, hledání kousků mapy v prostorách hradu, cesta podle mapy ke kutlochu zlé ježibaby, výměna kouzelné šupiny zlaté rybky za její radu, jak zničit černokněžníkovu moc, nalezení a rozdrcení zlatého vejce s černokněžníkovým srdcem, osvobození Bílé paní a dalších dvou zakletých princezen, tanec lesních vil (v ty se proměnili vlivem moci Lesů pána naši velcí kamarádi... ), následovala soutěž při zpáteční cestě lesem, večer nechyběl táborák a pozorování hvězd opravdovým hvězdářským dalekohledem.

Školní rok ukončil ozdravný pobyt na ostrově Corfu.
Zpět na výběr galerií | Slideshow
Stránka: