Logo - SMŠ Bambino

SMŠ Bambino

SMŠ Bambino
koleje
lokomotiva Profil SMŠ Bambino Historie Činnosti v SMŠ Bambino Fotoalbum Aktuální informace Informace o provozu SMŠ Bambino
 
Fotogalerie - 2006/2007 - Halloween počesku
...aneb Uzamykání lesa, louky a rybníka.

Ve středu 8. 11. 2006 byla pro děti připravena zajímavá akce nejen s haloweenskými motivy, ale především také s loučením s přírodou před obdobím zimního spánku.

Dopoledne děti zamykaly les na sedm západů - musely získat sedm kouzelných zámků, ne však zadarmo - čekalo je splnění sedmi úkolů (např. odlévání sádrové stopy lesních zvířat - srny a ptáčka, poznávání stromů podle listů, větví či kmene, vytváření panáčka z listů atd.), pak se teprve mohli setkat se skřítkem Podzimníčkem, najít jeho kamarády... a tím si vysloužit kouzelný klíč. Děti rozvěsily zámky po lese, rozloučily se se stromy a les jsme pak mohli uzamknout.

Odpoledne se zamykala louka... velký papírový klíč jsme na louce zakopali a za něj jsme pak obdrželi skutečný - teď již druhý - klíč.

Večer po setmění jsme spolu s rodiči v lampiónovém průvodu zamykali rybník. Viděli jsme skutečného skřítka Podzimníčka i Zimní královnu, té skřítek Podzimníček po uzamčení rybníka (sedm kamenů se sedmi zámky) předal všechny tři klíče k opatrování až do jara.

Součástí dne byly i aktivity ve strašidláckém halloweenském stylu: dýňový minigolf, strašidlácká diskotéka, stínové divadlo, hra Krvavá ruka, rozsvěcování vydlabaných dýní, pohoštění atd.
Zpět na výběr galerií | Slideshow
Stránka: